tel. kom.: 606 930 660

 Zadzwoń do nas

Firma

Firma NATRON powstała w 1998 roku. Dzięki profesjonalnemu podejściu i dostosowywaniu naszych usług do potrzeb klientów, firma zyskała stabilną pozycję na rynku i zaufanie kontrahentów. W zakresie naszych usług jest kompleksowe zaopatrzenie biur i gabinetów lekarskich w artykuły biurowe, papiernicze, opakowania, środki czystości, dezynfekcyjne oraz artykuły spożywcze. Jedną z naczelnych zasad naszej działalności jest szybka obsługa klienta. Nasze zamówienia staramy się realizować w ciągu 48 godzin.

Specjalizujemy się w sprzedaży kopert różnego rodzaju. Posiadamy bardzo szeroki asortyment, w tym koperty standardowe, powietrzne, a także koperty bezpieczne, kurierskie oraz kolorowe. Ze względu na wieloletnią współpracę z producentami, zapewniamy szybką realizację zamówień, a także oferujemy wykonywanie nadruków jedno i wielokolorowych.

Do potrzeb każdego klienta podchodzimy indywidualnie, proponując rozwiązania, które przy niskich wydatkach, pozwolą na maksymalną poprawę funkcjonalności każdego biura oraz gabinetu.